Ολοκληρώθηκαν οι εκλογές του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 19ου Δημοτικού σχολείου Νέας Ιωνίας.

Επι του  συνόλου διακοσίων τριάντα τεσσάρων (234) παιδιών που είναι εγγεγραμμένα και φοιτούν στο σχολείο μας, ψήφισαν εκατόν δέκα τρείς (113) γονείς, μέλη του συλλόγου, που αντιστοιχούν σε εκατόν δέκα οκτώ (118) μαθητές, αριθμός που υπερκαλύπτει το 1/3 των μαθητών που φοιτούν στο σχολείο μας.

Τα αποτελέσματα των εκλογών έχουν ως εξής (με αλφαβητική σειρά):

 

1. Για το Δ.Σ.:

Αθανασιάδης Αθανάσιος - (Αθανασιάδης)  = 35

Αργουδέλη Χριστίνα - (Κοτσίκος) = 16

Κανή Αγγελική - (Πανταζής) = 15

Καρέτσου Κατερίνα - (Κυριακόπουλος) = 40

Κιντή Νεκταρία - (Φίλος) = 17

Κιουρτίδου Ελένη - (Κρεμμυδάς) = 19

Κούνα Καρολίνα - (Κούνας) = 6

Κουτσογιάννη Μελίνα-(Δημητρακόπουλος) = 34

Μεσσήνη Χαρά - (Χαλκιόπουλος) = 20

Μπεχτσούδη Ευδοκία - (Μποτώνης) = 35

Πανταζής Μανώλης - (Πανταζής) = 8

Πάτρα Αγγελική - (Χουλιάρα) = 12

Χουλιάρα Μαρία - (Πουλαρίκα) = 20

Χουλιάρας Χρήστος - (Χουλιάρα) = 46

2. Για το Συμβούλιο Σχολικής Κοινότητας:

Αργουδέλη Χριστίνα - (Κοτσίκος) = 23

Καρέτσου Κατερίνα - (Κυριακόπουλος) = 41

Κιντή Νεκταρία - (Φίλος) = 17

Κούνα Καρολίνα - (Κούνας) = 9

Χρυσανθακόπουλος Νικόλαος - (Χρυσανθακόπουλος) = 20

 

3. Για την Ένωση Γονέων:

Αργουδέλη Χριστίνα - (Κοτσίκος) = 27

Δημητρακόπουλος Πέτρος - (Δημητρακόπουλος) = 33

Κανή Αγγελική - (Πανταζής) = 28

Καρέτσου Κατερίνα - (Κυριακόπουλος) = 32

Κιντή Νεκταρία - (Φίλος) = 15

Κούνα Καρολίνα - (Κούνας) = 15

Μεσσήνη Χαρά - (Χαλκιόπουλος) = 16

Μπεχτσούδη Ευδοκία - (Μποτώνης) = 24

Τσούρου Σοφία - (Φουντουλάκη) = 51

Χουλιάρας Χρήστος - (Χουλιάρα) = 46

Χρυσανθακόπουλος Νικόλαος - (Χρυσανθακόπουλος) = 13

 

4. Για την Εξελεγκτική Επιτροπή:

Αλυσανδράτου Σπυριδούλα - (Σανιδά) = 14

Αραβαντινού Σόνια - (Ανδρικοπούλου) = 23

Λίτσα Αγγελική - (Καφετζή) = 27

Σταματοπούλου Δήμητρα - (Αποστολάτου) = 13

Σφήκας Κωνσταντίνος - (Σφήκας) = 11

Τζανέτη Ευαγγελία - (Παρίδης) = 5

Χατζής Νίκος - (Χατζή) = 13

 

Σύμφωνα με τα παραπάνω και βάσει των σταυρών προτίμησης, τα όργανα και οι εκπρόσωποι του Συλλόγου στελεχώνονται ως ακολούθως:

A. Για το Δ.Σ.:

1. Χουλιάρας Χρήστος

2. Καρέτσου Κατερίνα

3. Αθανασιάδης Αθανάσιος

4. Μπεχτσούδη Ευδοκία

5. Κουτσογιάννη Μελίνα

6. Μεσσήνη Χαρά

7. Χουλιάρα Μαρία

Αναπληρωματικά μέλη:

8. Κιουρτίδου Ελένη

9. Κιντή Νεκταρία

10. Αργουδέλη Χριστίνα

11. Κανή Αγγελική

12. Πάτρα Αγγελική

 

Β. Για το Συμβούλιο Σχολικής Κοινότητας:

Εκπρόσωπος: Καρέτσου Κατερίνα

Αναπληρωτής: Αργουδέλη Χριστίνα

Αναπληρωματικά μέλη:

1. Χρυσανθακόπουλος Νικόλαος

2. Κιντή Νεκταρία

 

Γ. Για την Ένωση Γονέων:

1. Τσούρου Σοφία

2. Χουλιάρας Χρήστος

3. Δημητρακόπουλος Πέτρος

4. Καρέτσου Κατερίνα

Αναπληρωματικά μέλη:

5. Κανή Αγγελική

6. Αργουδέλη Χριστίνα

7. Μπεχτσούδη Ευδοκία

8. Μεσσήνη Χαρά

 

Δ. Για την Εξελεγκτική Επιτροπή:

1. Λίτσα Αγγελική

2. Αραβαντινού Σόνια

3.Αλυσανδράτου Σπυριδούλα

Αναπληρωματικά μέλη:

4. Σταματοπούλου Δήμητρα

5. Χατζής Νίκος

6. Σφήκας Κωνσταντίνος

 

Η εφορευτική Επιτροπή

Διαμάντω Κοψιδά

Χρυσούλα Χρηστίδου

Μαριλένα Θεολόγη

Go to top